Het virtuele kasteel

Voel de hartslag van wat was...
Start de virtuele tour

Heb jij ook heimwee naar de unieke kasteelsfeer? Beginnen jouw herinneringen te vervagen? Had jij nog nooit het genoegen om door het kasteel te dwalen? Geen nood, vlak voor het kasteel transformeerde tot een heuse werf, maakten wij een 360°-tour voor jou.

Zet een passend muziekje op, klik hier en betreed de labyrintische gangen en kamers van het kasteel.

Met veel dank aan ICOM en Scan My World.

Een muzikale trip

Onze medewerkers geven u alvast enkele persoonlijke muzikale tips die u kunnen begeleiden op uw tocht:

Freek Steenhouwer - Hoofd bewaking: 'Nikki' van Worakls is een prachtig lied dat ik met veel plezier zou luisteren terwijl ik door het kasteel dwaal!

Tess Thibaut - Communicatieverantwoordelijke: Ik raad het album 'All Melody' van Nils Frahm aan, een verrassende rustgevende combinatie van klassieke en elektronische muziek. Net zoals het kasteel dat met zijn rijk gelaagd verleden, het heden blijft bespelen.

Luka Dochy - Verantwoordelijke behoud en beheer: 'Sonata No. 20 in Ges: Facile' van Piet Jozef Swerts. Met een zelfverzekerde tred en een vastberaden blik? Kuierend en contemplerend? Of walsend door de kasteelzalen met de zon op je gelaat? Hoe je het kasteel ook binnenwandelt, dit lied kan je muzikale gids zijn.